Portret nie powstaje w aparacie, ale po jego obu stronach – to cytat jednego ze znanych fotografów Edwarda Steichena, który stanowi dla nas motywator oraz jest dla nas cenną wskazówką do tego jak podchodzić do fotografii. Sesje zdjęciowe a szczególnie te portretowe stanowią szczególne miejsce w naszym sercu. Ponieważ podczas ich wykonywania czujemy że kontynuujemy fach jakim jest malarstwo portretowe, które przecież wnosi ważny wkład do historii oraz sztuki. Między sesjami zdjęciowymi a malarstwem możemy znaleźć wiele pokrewieństw, między innymi takich jak gra światła, sposób komponowania, czy też barwy.
 
 
Sesja zdjęciowa jest to dosyć szeroki temat, ponieważ może dotyczyć on wielu sytuacji i może też mieć wiele czynników. Jednak za każdym razem w zasadzie ma jeden wspólny cel – wykonanie profesjonalnych zdjęć. Utworzone na sesji fotografie mogą stanowić pamiątkę do rodzinnego albumu, uwieczniać ważne chwile, mogą mieć też na celu zaprezentowanie produktu, czy pomóc w stworzeniu profesjonalnego wizerunku w sieci. Korzystając z tego że mieszkamy w jednym z najpiękniejszych miast w Europie – jakim jest Kraków. Mamy do wyboru wiele możliwości jeżeli chodzi o miejsca gdzie można taką sesję wykonać. W promieniu dosłownie dwóch kilometrów od Rynku Krakowskiego, jesteśmy w stanie dotrzeć do miejsc które mają w sobie wiele do zaoferowania: Stare Miasto, Wawel, Bulwary Wiślane, Błonia. Znajdzie się tutaj również wiele miejsc o nowoczesnej architekturze takich jak wiele nowo otwartych biur.
 
 

Sesja zdjęciowa w plenerze

Jest to chyba jeden z najpopularniejszych typów kojarzących się z sesjami zdjęciowymi. Takie fotografie można wykonać w dowolnie ustalonym przez nas miejscu. Jednak determinującym czynnikiem do jej wykonania jest ładna pogoda panująca na zewnątrz. Warto sprawdzić warunki pogodowe dzień przed sesją, tak żeby można było ustalić konkretnie interesujący nas termin. Co do godziny, to najczęściej proponujemy godziny popołudniowe, lub takie przed zachodem słońca, gdyż wtedy światło jest najprzyjemniejsze dla oka i można liczyć na ładne naturalne kolory.

Galeria zdjęć: Fotografia Portretowa
 
 

Sesja biznesowa

Sesja biznesowa to taka której głównym produktem są zdjęcia wizerunkowe. Są jednym ze składników budowania swojego profesjonalnego wizerunku w sieci. Zdjęcia te są głównie wykorzystywane w social media czy też na firmowych stronach internetowych. Uczestnikami takich sesji jest cały przekrój zawodowy, od freelancerów prowadzących małą działalność gospodarczą aż po dyrektorów wielkich firm. Często zdarza nam się również wykonywać tego typu sesje dla całych firm, gdzie fotografowani są wszyscy pracownicy. Sesje wizerunkowe wykonywane są głównie w siedzibach firm, tak żeby nieco ukazać środowisko pracy danej osoby – stanowi to bardzo spójny dodatek do całego portretu.

Galeria zdjęć: Fotografia biznesowa
 
 

Sesja zdjęciowa w studio

Sesja zdjęciowa w studio ma do siebie to że można podczas niej dowolnie kreować światłem. Dzięki oświetleniu studyjnemu oraz modyfikatorom jesteśmy w stanie zaaranżować każdy pomysł. Zdjęcia wykonane w studio mogą być wykorzystane do celów wizerunkowych, modowych jak i również rodzinnych. W tym przypadku zazwyczaj są tutaj stosowane tła o jednolitym kolorze, natomiast możemy pokusić się o różne kolorowe wariacje. W swojej ofercie posiadamy również możliwość dojazdu we wskazane miejsce z naszym przenośnym studio fotograficznym. Niewątpliwą zaletą sesji zdjęciowej w studio jest to że takie zdjęcia można wykonywać niezależnie od pory dnia, czy też pogody panującej na zewnątrz.

Galeria zdjęć: Zdjęcia wizerunkowe
 
 

Sesja Ślubna

Nie należy zapominać o sesjach ślubnych, które będą stanowić świetną pamiątkę dla par młodych. Większość tego typu sesji wykonuje się w plenerze, może to być sesja ślubna na Rynku Głównym, czy też sesja ślubna w Górach. Tak na dobrą sprawę w ciągu jednego dnia można odwiedzić kilka miejsc w których zostaną wykonane piękne zdjęcia ślubne.

Galeria zdjęć: Fotografia Ślubna
 
 

Sesja zdjęciowa Kraków – jaką wybrać?

W swoim zakresie posiadamy wiele rodzajów sesji zdjęciowych, dlatego też postanowiliśmy je opisać w jednym miejscu. Należy pamiętać że za każdym razem jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom klientów, dlatego też jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Po zapoznaniu się z wymaganiami przedstawimy wstępne koncepcje na sesję zdjęciową, oraz opiszemy jak mogą wyglądać fotografie.