Otwierasz własny biznes i myślisz o sesji wizerunkowej? A może chcesz wykorzystać profesjonalnie wykonane zdjęcia na swoich social mediach? Nie mogłeś lepiej trafić! Fotografia biznesowa to nasza specjalność. Uchwycimy Cię z najlepszej strony i pokażemy, że potencjalni klienci mają do czynienia z ekspertem w swojej dziedzinie.

 
 

Do wyżej wymienionych pakietów istnieje możliwość wykupienia dodatkowych opcji:
-Wyretuszowanie dodatkowych wybranych zdjęć - 60zł / sztukę,
-Wynajęcie studia fotograficznego w centrum Krakowa - 220zł / sesję,
-Wykupienie wszystkich zdjęć wykonanych na sesji (bez retuszu) - 600zł,
-Asysta wizażystki podczas sesji (makeup, poprawa ubioru, poprawa fryzury) - wycena indywidualna.

 

Fotografia biznesowa Kraków - cennik

Wybierz sam czy sesja biznesowa ma być zorganizowana u Ciebie w siedzibie firmy czy też w wynajętym przez nas studio fotograficznym. Naszym głównym regionem działania jest Kraków i okolice, dlatego też podane ceny zawierają dojazd w tym obrębie. Nie boimy się również wyjazdów w bardziej odległe zakątki Polski - dlatego pisz do nas śmiało a zdjęcia biznesowe zrealizujemy w dowolnej wybranej przez Ciebie lokalizacji. Koszt fotografii biznesowej uzależniony jest od kilku czynników. Wycena zdjęć biznesowych uwzględnia:
- Ilość osób biorących udział w sesji,
- Ilość zdjęć i retusz, - Czas trwania sesji.

Pakiet Express

Wśród Waszych wiadomości pojawiają się zapytania o wykonanie sesji ekspresowych, czyli takich w których obrobione materiały dostarczymy w ciągu 24 godzin od wykonania sesji. Postanowiliśmy sprostać waszym wymaganiom i zadecydowaliśmy o rozszerzeniu swojej oferty o taką możliwość. Należy jednak do takiej usługi doliczyć dodatkowe 50% do cen wymienionych powyżej.

 
 

Zdjęcia biznesowe Kraków

Ten rodzaj fotografii to nie tylko zwykłe kadry. Wykonując sesje fotograficzne dla przedsiębiorców czy właścicieli firm, skupiamy się na estetycznym wyglądzie naszych klientów. Oprócz tego dbamy również o kolorystykę czy światło, które nadają fotografiom właściwego dla danego biznesu charakteru.

 

 
 

Fotografia biznesowa - w studio czy może w siedzibie firmy?

Opowiedz nam na jakich zdjęciach najbardziej Ci zależy, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Pomożemy Ci zadecydować czy Twoje zdjęcia biznesowe mają mieć bardziej oficjalny charakter, czy też wolałbyś pokazać siebie w nieco luźniejszym "startupowym" klimacie. Przy wykonywaniu sesji biznesowej dla Ciebie lub Twojej firmy, przeanalizujemy czym się zajmujesz oraz dowiemy się jaka jest Twoja grupa docelowa, a następnie zrealizujemy zaplanowane zdjęcia. W naszej ofercie posiadamy również przenośne studio, dzięki któremu możemy wykonać studyjne zdjęcia biznesowe również w Twoim biurze.

 
 

Sesje biznsesowe dla firm - Kraków i nie tylko

Chcesz by Twoi pracownicy dobrze prezentowali się na wizytówkach, w stopkach mailowych czy nawet na prywatnych profilach na Linkedin? Zorganizuj dla nich sesję zdjęciową. Wystarczy, że przedstawisz mi strukturę firmy, a ja przygotuję harmonogram sesji. Podczas kilku godzin pracy, stworzę zdjęcia dla każdej osoby z firmy, nie zaburzając przy tym płynności funkcjonowania biura. Możesz sam zaproponować motyw przewodni sesji wpisujący się w key visual marki, lub postawić na klasykę. Pamiętaj, Twój zespół to Twoja wizytówka!
Do tej pory wykonywałem zdjęcia biznesowe dla pracowników wielu Krakowskich firm. Od małych biznesów po wielkie korporacje. Fotografia wizerunkowa skupia się bardziej na freelancerach oraz wolnych zawodach, takich jak prawnik czy lekarz. Fotografie w tym stylu są również wykorzystywane jako zdjęcia dla software house. Natomiast fotografia korporacyjna to czasami wielkie organizacyjne wyzwanie. Dlatego też pomagamy przy organizacji oraz logistyce w tym obszarze. Pracowałem zarówno z ludźmi wielkiego biznesu, przedsiębiorcami, menadżerami jak i małymi lokalnymi firmami. Czego się nauczyłem to to, że mimo fotografowania wielu osób, w danej chwili skupiam się wyłącznie na tej, która jest przed obiektywem. Przywiązuję wielką wagę do tego, by każdy był zadowolony z wyników sesji.
 
 


Wykonujemy również zdjęcia do CV

Fotografia biznesowa to nie tylko oferta skierowana do ludzi prowadzących swój biznes. W czasie poszukiwania wymarzonej pracy masz tyle obowiązków na głowie, że nie chcesz martwić się, czy dobrze wyszedłeś na zdjęciu. Tutaj właśnie zaczyna się nasza rola. Możesz się odprężyć, a my zadbamy o właściwe ustawienie, oświetlenie oraz obróbkę. Gwarantujemy, że dobrze wykonane zdjęcie biznesowe z pewnością przyciągnie wzrok rekrutera. A Ty, zanim się obejrzysz, będziesz już szedł na rozmowę o pracę do wymarzonej firmy. Nie pożałujesz, jeżeli wybierzesz współpracę z naszym studiem. Przed sesją przeprowadzimy z Tobą wywiad, na którym będziesz mógł przedstawić swoje oczekiwania. Wspólnie ustalimy charakter sesji - czy będzie to sesja biznesowa, sesja lifestylowa czy też może klasyczne zdjęcie do CV, a następnie zastanowimy się nad jej aranżacją. Dopasujemy klimat zdjęć do rodzaju biznesu. W końcu zupełnie innych ujęć będzie potrzebował prawnik, a innych właściciel restauracji. Jeśli zdjęcia biznesowe w Krakowie – to tylko u nas!

Zdjęcia do CV

Przy tego typu fotografiach zawsze stawiamy na prostotę, dobre zdjęcie do CV charakteryzuje się tym że jest wykonywane na jednolitym tle. Zwykle są to kolory białe, szare lub czarne. Bazując na naszym doświadczeniu, w większości przypadków proponujemy wykonanie zdjęcia na szarym lub ciemnoszarym tle które doskonale sprawdzi się w przypadku jaśniejszych i ciemniejszych kreacji.
 

Najczęściej zadawane pytania:

 
 

Czy wykonujemy zdjęcia na Liknedin?

Oczywiście że tak, nasze zdjęcia mogą zostać z powodzeniem wykorzystane jako zdjęcie profilowe na Linkedin. W przypadku tego typu fotografii, sugerujemy wykonanie zdjęć na jednolitym tle. Po wykonanej sesji pomożemy Ci wybrać najlepsze zdjęcie na Linkedin.

 

Fotografia korporacyjna - czy wykonujemy zdjęcia dla dużych firm?

Oczywiście że tak. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak długo potrafi trwać proces decyzyjny w dużej międzynarodowej korporacji. Dlatego też staramy się wyjść z pomocą zapewniając pełne wsparcie przy organizacji sesji oraz tworzeniu koncepcji w jakiej mogłaby zostać zrealizowane zdjęcia. Wykonujemy sesje dużych zespołów - nie mamy limitu liczby fotografowanych osób podczas sesji. Napisz do Nas, a szczegółowo wycenimy zdjęcia dla Twojej firmy. Fotografia korporacyjna w Krakowie jest o tyle przyjemna, że możemy tutaj znaleźć mnóstwo ładnych business parków stanowiących idealne tło podczas sesji.

 

Czy wykonujemy zdjęcia dla software house?

Sesja zdjęciowa dla Software House to doskonały sposób na przedstawienie swojej firmy oraz zespołu. Doskonale zdajemy sobie sprawę że kluczowym elementem dla działania Software House jest pozyskiwanie odpowiednich osób do zespołów sprzedażowych oraz programistów. Dlatego też pomagamy w wykonywaniu zdjęć które są wykorzystywane między innymi do kampanii employer brandingowych, przedstawiając firmę jako atrakcyjne miejsce do podjęcia w niej pracy. Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem sesji dla swojego Software House, to odezwij się do Nas, a napewno zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.
 

Czy wykonujecie sesje z dojazdem do klienta?

Oczywiście że tak, nasza oferta charakteryzuje się tym że za każdym razem staramy się ją dostosować do potrzeb klienta. Zdjęcia biznesowe wykonujemy na terenie całej Polski a sesje wykonywaliśmy na terenie miast takich jak: Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław i wiele innych. Należy natomiast przy tym pamiętać że cennik znajdujący się na tej stronie zawiera dojazd na zdjęcia biznesowe na terenie Krakowa. W przypadku innych miast wycena sesji odbywa się indywidualnie.

 
 

Zdjęcia wizerunkowe - a może jednak coś innego?

Jeśli chcesz abyśmy wykonali dla Ciebie sesję, a zdjęcia wizerunkowe to nie do końca to czego poszukujesz, to możesz zajrzeć również na stronę poświęconą opisowi wszystkich typów sesji zdjęciowych jakie wykonujemy: Sesja zdjęciowa Kraków. Jeżeli jednak chciałbyś zobaczyć, nieco więcej przykładów sesji wizerunkowych, które wykonujemy. To zapraszamy do zapoznania się z poniższym wpisem na naszym blogu: Sesja wizerunkowa na stronę internetową.
 
 

Zapoznaj się z najnowszymi treściami na naszym firmowym blogu

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy regularnie tworzyć przydatne artykuły dotyczące fotografii biznesowej. Możesz się z nich dowiedzieć między innymi:
-Jak się przygotować do sesji biznesowej,
-Jak zaplanować sesję dla zespołu,
-Dlaczego warto zainwestować w zdjęcia biznesowe,
-Jak relizujemy sesje biznesowe dla pracowników.
-Najlepsze lokalizacje na sesje biznesową,.
-Jak się ubrać na sesję biznesową,
-Jak budować swój wizerunek w sieci.
Gdybyś potrzebował więcej tego typu informacji. To zapraszamy gorąco do kontaktu z nami.