Prowadzisz firmę i potrzebujesz zdjęcia produktowe, które zaprezentują Twój produkt z jak najlepszej strony? A może potrzebujesz zdjęć swoich produktów do zaprezentowania ich w social media? Wygląda na to że bardzo dobrze trafiłeś! Zajmujemy się fotografią produktową od wielu lat, mamy na swoim koncie zdjęcia do wielu kampanii marketingowych dla większych i mniejszych firm. Wykonujemy zdjęcia reklamowe, zdjęcia produktowe oraz zdjęcia typu packshot. Sprawdź w jaki sposób pracujemy i poznaj naszą ofertę fotografii produktowej.

 
 
Zainteresuj swoich klientów profesjonalnymi zdjęciami produktowymi

 
 
Zdjęcia produktowe od długiego już czasu przechodzą ogromną metamorfozę, a sklepy internetowe całkowicie zmieniły sposób prezentowania swoich produktów oraz usług. Zwykłe i nudne fotografie katalogowe stały się już rzadkością! Odpowiednio wykonane zdjęcia produktowe, które możemy podziwiać w sklepach internetowych coraz częściej prezentują nie tylko sam produkt, ale i inspirują, pokazując kontekst ich wykorzystania. Dzięki temu klienci otrzymują o wiele więcej bodźców, które mogą skłonić ich do zakupu. Można jeszcze dodać że jest to jedna z wielu zalet jakich może przynieść profesjonalna fotografia produktowa.
 
 
Do wyżej wymienionych pakietów istnieje możliwość wykupienia dodatkowych opcji:
-Wybranie dodatkowego zdjęcia - 30zł / sztukę,
-Szparowanie zdjęcia (białe tło) - 30zł / sztukę,
-Wynajęcie studia fotograficznego w Krakowie - od 200zł / sesję,
-Wykupienie wszystkich zdjęć wykonanych na sesji - 500zł,
-Wynajęcie modela/modelki do zdjęć - od 200zł / sesję,
-Asysta wizażystki podczas sesji (makeup, stylizacja) - wycena indywidualna.

Fotografia produktowa Kraków - cennik

To od Ciebie zależy czy zdjęcia produktowe zostaną wykonane w Twoim biurze, w plenerze, czy też w studio fotograficznym. Głównym regionem świadczenia naszych usług jest Kraków i jego okolice. Podane powyżej ceny zawierają koszt dojazdu w jego obrębie. Nie boimy się również wyjazdów w bardziej odległe zakątki Polski, takich jak Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Lublin, czy też Katowice - dlatego pisz do nas śmiało, a zdjęcia produktowe zrealizujemy w dowolnie wybranej przez Ciebie lokalizacji.

Zdjęcia produktowe - pakiet express

Wielokrotnie zdażyło nam się otrzymać od Was pytania, czy jesteśmy w stanie dostarczyć obrobione zdjęcia w przeciągu 24h od wykonania sesji. Dlatego też specjalnie dla Was przygotowaliśmy taką możliwość. W przypadku takiej opcji, należy doliczyć 50% ceny do pakietów wymienionych w cenniku.
 
 

Fotografia Produktowa - co zyskasz?

Głównym zadaniem fotografii produktowej jest wywołanie w potencjalnym kliencie natychmiastowej potrzeby zakupowej. Nawet, jeśli dany przedmiot absolutnie nie jest mu potrzebny do życia! Pamiętaj, że reklama musi być zawsze ukierunkowana na jak najbardziej atrakcyjne zaprezentowanie produktu – bez odpowiedniej sesji zdjęciowej okaże się ona zupełnie nieskuteczna! Efekty sesji produktowej wykorzystasz zarówno w klasycznych, papierowych katalogach, ulotkach, reklamach, ale również w sieci – na stronie internetowej, w sklepie online a także w mediach społecznościowych, tak istotnych dla każdej sprzedażowej marki.
 
 

Sesje biznsesowe dla firm - Kraków i nie tylko